Parada Szkół – młodzież potrafi!

  Każdego roku sobota festiwalowa należy do młodzieży! Liczne grupowe wycieczki szkolne i zorganizowane wyjazdy pokazują jak aktywni i chętni do zdobywania wiedzy i doświadczeń zawodowych są uczniowie fryzjerstwa.

  Sobota na scenie głównej Show & Artist to pierwsze poważne pokazy młodzieży uczącej się zawodu, na dużej scenie, w blasku prawdziwych fleszy pierwsze artystyczne kroki stawiają uczniowie.

   Brawa dla Nauczycieli!

   Na uznanie zasługują także Nauczyciele pracujący na wspólny sceniczny sukces, inicjując i wspierając młodzież. Nauczyciele aktywują i prowadzą uczniów przez trudne tygodnie a czasem miesiące pracy i przygotowań do pokazu niejednokrotnie poświęcając wiele swojego prywatnego czasu! 
   Bardzo Wam dziękujemy, drodzy Nauczyciele. Gratulujemy chęci pokazania swoim uczniom czegoś więcej niż zwykła lekcja! Gratulujemy także pokazywania aktywnych wzorców i umiejętności zarażenia młodzieży pasją i nieobowiązkowymi działaniami pozaszkolnymi. 

    

   Pokazy w ramach Parady Szkół gromadzą ogromną publiczność przed Sceną Show&Artist, a młodzież z dumą prezentuje przygotowane programy!
   Gratulujemy odwagi i świetnej inicjatywy!

    

   Na paradę szkół zapraszamy w sobotę targową od godz. 10:20 do 13:00.

    Zgłoszenia szkół

    Aby zgłosić Szkołę do udziału w Paradzie Szkół należy skontaktować się z organizatrem - firmą WATS:
    Osoba odpowiedzialna za paradę szkół: Anną Kruczek (tel. 601-329-964 lub mailem: targi@wats.pl)

     

    Ilość miejsc w Paradzie ograniczona jest do 7 szkół. O przyjęciu do parady decyduje kolejność zgłoszenia (data podpisania umowy o udział w paradzie).
    Pokazy trwają po 20 minut i rozpoczynają się w sobotę o 10:20. Udział w paradzie jest bezpłatny. Uczestnicy parady otrzymują 20 bezpłatnych wejściówek na Targi na potrzeby uczestników i opiekunow Parady. 

     

    Uczestnicy Parady Szkół przygotowują własne show fryzjerskie. Przywożą ze sobą wszystkie niezbędne do pokazu sprzęty, modeli / modelki, stroje oraz przygotowaną na pendrive muzykę zgraną w jeden utwór, można także przygotować materiał filmowy który będzie wyświetlany na dużym ekranie na scenie w czasie parady (muzykę i ewentualny film należy przekazać obsłudze reżyserki dzwiękowej na co najmniej pół godziny przed czasem Parady). Uczestnicy otrzymują dostęp do garderoby za sceną główną. Garderoba jest wspólna dla wszystkich i przeznaczone wyłącznie w czasie przygotowania do pokazu. Po pokazie należy ją niezwocznie opuścić.